Platforma bagażnika dachowego 1200mm X 1300mm More 4x4

2700.00 zł.
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: Mało

Czas dostępności: Dostępny w 72 godziny

Numer katalogowy: B004

Waga: 50 kg

Producent: MORE

Opis produktu Platforma bagażnika dachowego 1200mm X 1300mm More 4x4

Platforma bagażnika More 4x4 bez mocowań, dedykowana do pickupów double cab o wymiarach 1200mm x 1300mm. Przestrzenna konstrukcja stalowa bagażników dachowych MorE 4x4 oprócz wartości estetycznych nadaje lekkiej konstrukcji odpowiednią wytrzymałość niezbędną w trudnym terenie.

Boki platformy bagażników MorE 4x4 wyposażone są w mocowania dla ledowych lamp roboczych 30W. Przednia część platformy dostosowana jest do montażu dalekosiężnego panelu LED.

Cena dotyczy platformy bez mocowań. Oświetlenie nie jest częścią zestawu.

Platforma składa się z dwóch części (przedniej i tylnej). Płaska powierzchnia z góry jest przystosowana do montażu namiotów dachowych. Platforma posiada otwory do łatwego przykręcenia dowolnych mocowań indywidualnych oraz montażu siatek bagażowych. Aby zamocować platformę, należy zastosować mocowania dedykowane do konkretnych pojazdów lub mocowania z regulacją do rynienek klasycznych, które występują w wielu samochodach.n

W naszej ofercie dostępne są, zarówno mocowania dedykowane do konkretnych pojazdów, jak i mocowania do rynienek klasycznych oraz zestawy oświetlenia dedykowane do montażu w mocowaniach bagażników.

Wymiary platformy: 1200mm x 1300mm

Produkty More4x4 wykończone się farbą proszkową w kolorze czarnym.

Co więcej, bagażniki MorE 4x4 są napylane powłoką Raptor dla dodatkowego zabezpieczenia przed trudnymi warunkami terenowymi.

Wykonano starannie w Polsce.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: