Akumulator Optima Yellow 75 Ah

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Niedostępny

Numer katalogowy: Optima 75ah Y

Waga: 30 kg

Producent: OPTIMA

Opis produktu Akumulator Optima Yellow 75 Ah

W przeciwieństwie do tradycyjnych akumulatorów do głębokiego rozładowania Optima Deep Cycle dostarcza również bardzo dużego prądu rozruchowego. Optima Yellow Top to połączenie baterii rozruchowej z trakcyjną, dlatego w wielu zastosowaniach profesjonalnych jest rozwiązaniem idealnym. Efektywnejsze zużywanie prądu

Unikalna knstrukcja cel oraz zachodzące wewnątrz baterii reakcje pozwalają Optimie dostarczać prąd o wiele oszczędniej niż innym bateriom trakcyjnym. Czysta siła

Optima dostarcza lepszego prądu Twoejmu sprzętowi. Zachowuje bowiem stałe napięcie podczas procesu wyładowywania.

Całkowita bezobsługowość

Dzięki niższemu wskaźnikowi samorozładowania akumulator Optima, jeśli nie jest używany może pozostać przez ponad rok bez ładowania i po tym czasie nadal będzie działąć niezawodnie. Czyni to z niego idealny akumulator do stosowania w maszynach sezonowych.

Kompatybilność z większością systemów ładujących

W przeciwieństwie do akumulatorów żelowych, Optima nie wymaga specjalnego sprzętu ładującego.

Dłuższa żywotność

W wyniku przeprowadzonych testów działania akumulatorów okazało się, że akumulator Optima zachowuje swoją moc o wiele dłużej niż tradycyjne akumulatory z płaskimi płytami. Oznacza to, że jest również bardziej ekonomiczny. Dzięki niezwykle niskiemu wskaźnikowi samorozładowania akumulator Optima jeśli nie jest używany może pozostać przez ponad rok bez ładowania i po tym czasie nadal będzie dziaąć niezawodnie.

Wyjątkowa odporność na wibracje

Wibracje to podstawowy zabójca tradycyjnych akumulatorów. Mocno zwinięte cele Optimy sa odporne na wstrząsy i wibracje, co eliminuje problem ich obrywania.

Dane techniczne:

Długość: 324 mm

Szerokość: 168 mm

Wysokość: 220 mm (bez biegunów), 238 mm ( z biegunami)

Masa:  26,5 kg

Napięcie nominalne: 12 V

Rozruch: 510A

Pojemność: 75Ah

Okres gwarancji : 12 miesięcy

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: