Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

885 024 000
opony@m-hurt.pl

Czynne:

Pn-Pt.: 8:00-16:00
Sob.: 8:00 - 13:00


Błyskawiczna wysyłka kurierem:


Reklama

205/75R15 GENERAL GRABBER AT

420.00 zł.
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępny w 72 godziny

Numer katalogowy: 205/75R15 GENERAL GRABBER AT

Waga: 17 kg

Producent: GENERAL GRABBER

Opis produktu 205/75R15 GENERAL GRABBER AT

205/75R15 GENERAL GRABBER AT 97T


General Grabber AT to letnia opona terenowa klasy średniej przeznaczona do wielozadaniowych samochodów terenowych, pickupów. Sprawdza się zarówno na drodze utwardzonej, jak i na nawierzchniach szutrowych i skalistych a także na piachu.

 

General Grabber AT to opona typu All-Terrain, która łączy w sobie właściwości opony szosowej i terenowej. Bieżnik wyposażono w liczne rowki na całej powierzchni, które posiadają zoptymalizowany profil, który zapewnia samooczyszczanie oraz ochronę przed blokowaniem się w nich kamieni. Rzeźba zapewnia bardzo efektywne odprowadzenie wody i błota na boki, dzięki czemu opona ma ciągły kontakt z podłożem. Duża ilość ostrych krawędzi poprawia przyczepność samochodu na mokrej i śliskiej nawierzchni asfaltowej oraz w terenie. Krawędzie wbijają się w podłoże i dostosowują do jego kształtu. Wpływają również na skrócenie drogi hamowania, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Krawędzie barków są dodatkowo wzmocnione, aby chronić tą strefę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Firma General Tire powstała 29 września 1915 roku w Akron w stanie Ohio, w oponiarskiej stolicy Ameryki, jako odłam Western Tire & Rubber Company. Od wielu lat firma zajmuje się produkcja szerokiej gamy ogumienia. Obecnie jest częścią koncernu Continental.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: