Uchwyt Quick Fist Super - do gaśnicy

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Niedostępny

Numer katalogowy: qf0002

Waga: 2 kg

Producent: Quick Fist

Opis produktu Uchwyt Quick Fist Super - do gaśnicy

Uchwyt Quick Fist Super - do gaśnicy

 

Gumowy uchwyt umożliwiający zamocowanie przedmiotu o średnicy 65 - 240 mm. Idealny do przytrzymania wszelkiego rodzaju zbiorników np. gaśnicy, butli tlenowej itp. Uchwyt utrzymuje bezpiecznie do 23kg. Mocowany jest przy pomocy trzech śrub lub wkrętów. Pasek zapinający składa się z trzech odcinków, nadmiarowe można odciąć.

Uchwyt znajduje zastosowanie na pojazdach roboczych, wozach straży pożarnej, autach off-road, quadach, łodziach itp. Może być także umieszczony na ścianie.

Uchwyty Quick Fist produkowane są z wysokowytrzymałej odmiany gumy zachowującej w pełni swoje właściwości zarówno w gorącym jak i zimnym klimacie. Produkt jest odporny na działanie słonej wody morskiej i promieniowanie UV. Wyprodukowano w USA.

Uchwyt Quick Fist Super - do gaśnicy Uchwyt Quick Fist Super - do gaśnicy Uchwyt Quick Fist Super - do gaśnicy Uchwyt Quick Fist Super - do gaśnicy Uchwyt Quick Fist Super - do gaśnicy Uchwyt Quick Fist Super - do gaśnicy Uchwyt Quick Fist Super - do gaśnicy Uchwyt Quick Fist Super - do gaśnicy Uchwyt Quick Fist Super - do gaśnicy

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: